Siri, 116 te vrarë brenda 24 orëve
Të paktën 116 të vrarë janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit në Siri. Përleshje mes forcave kundër regjimit dhe forcave të sigurisë kanë vazhdaur edhe gjatë natës së kaluar ndërsa Daraa dhe Damasco janë bombarduar nga mbështetësit e Assad.Ndërsa televizioni publik sirian nuk jep informacione mbi numrin e të vrarëve. Në raportime televizioni sirian raporton se ushtarët vazhdojnë përpjekjet e tyre për të luftuar kundër terroristëve. /albeu.com/
Shtuar më 25/01/2013, ora 12:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori