Shteti evropian dështoi ndërsa Kiribatu dhe Vanuatu u anëtarësuan
Kosova ka dështuar për t’u bërë pjesë e Interpol. Por jo edhe Kiribatu dhe Vanuatu.

Këto dy vende tashmë janë pranuar në INTERPOL pas votimit të Asamblesë së Përgjithshme të kësaj organizate.
Shtuar më 20/11/2018, ora 11:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori