Shqiptari tentoi ta rrëmbejë aeroplanin e Egjiptit
Albeu.com
Arrestohet një udhëtarë i cili tentoi të hyjë në kabinën e pilotëve gjatë fluturimit të aeroplanit nga Egjipti drejt Greqisë. I arrestuari është shtetas shqiptar. Para se ta shkaktonte këtë incident personi në fjalë kishte shqetësuar stjuardesën dhe e kishte fotografuar atë. Ekipet e sigurimit të aeroplanit shtetasin shqiptar menjëherë pas aterimit ia kanë dorëzuar autoriteteve greke.
Shtuar më 03/08/2008, ora 05:12
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori