Shpërthen kreativiteti në internet me një foto të Donald Trump me robdishan (FOTO LAJM)

A vesh apo jo Presidenti Trump robdishan duke parë televizor në Shtëpinë e Bardhë? Kjo ka qenë molla e sherrit për këtë jave.

Të martën sekretari i tij për shtyp Sean Spicer hodhi poshtë një raport të nxjerrë fillimisht nga një artikull i “New York Times” si “lajm të rremë” duke shtuar se ai mendon që Trump as që ka një robdishan, përcjell Albeu.com

Por ajo që është e qartë është se Trump është fotografuar shumë vite më parë veshur me një robdishan dhe kaq mjaftoi që “njerëzit e internetit” ta kthenin në sfidën e javës./albeu.com/


Shtuar më 11/02/2017, ora 18:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori