Shperthime ne Londer
Albeu.com
Vetem 15 dite pas shperthimeve Londra u trondit sot serisht me 3 shperthime ne metro dhe nje ne nje autobus.Sipas te dhenave te para behet fjale per shperthime me te dobeta dhe nuk ka te vdekur.
Televizoni SKY lajmeron se jane ndaluar udhetimet e metros se Londres.
Kryeministri Tony Blair ka anuluar programin dhe po ndjek ngjarjet. Edhe Kryetari i Bashkise se Londres Ken Livingstone kja anuluar programin e pasdites dhe po ndjek ngjarjet.
Sic dihet me 7 Korrik nga shperthimet ne Londer humben jeten 55 veta ndersa mbi 500 te tjere u lenduan. Do te vazhdojme me transmetimin lajmet e minutes se fundit nga Londra.
Shtuar më 21/07/2005, ora 19:51
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori