Shperthim ne Japoni, 1 i vdekur, 16 të plagosur (VIDEO)
Nje punetor ka vdekur dhe 16 te tjere jane plagosur nga shperthimi i nje fabrike ngjitesish ne perendim te vendit. Midis shkaqeve mendohet te jete nje kontakt i shkurter elektrik.

Shpërthimi ka qënë tejet i fuqishem duke shkaktuar panik te punetoret dhe banoret aty afer. Ndersa policia po heton shkaqet reale te aksidentit te rende.

Nuk ka njoftime per gjendjen e te plagosurve por mendohet, ne baze te forces se shperthimit, se gjendja e tyre eshte kritike per jeten. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2012, ora 13:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori