Shpërthim në ajër, përplaset në pistë aeroplani në Angli (VIDEO)
Dëshmitarë të tmerruar raportojnë se kanë dëgjuar një shpërthim të madh përpara se të shihnin një “top zjarri” të përplasej gjatë uljes këtë mbrëmje.

Shërbimet e Emergjencave kanë shpejtuar për në vendin ngjarjes në aeroportin Caernarfon në Wales.

Zjarrfikësit dhe forca të shumta të policisë ndodhen akoma në vendin e ngjarjes,shkruan Mail Online përcjell albeu.

Nuk ka ende të dhëna për viktima. /albeu.com/


Shtuar më 06/09/2017, ora 21:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori