Shpërthim në Afganistan, vriten 7 ushtarë
Shtatë ushtarë kanë mbetur të vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur teksa karvani i tyre u godit nga një bombë në veriperëndim të Afganistanit.


Sipas mediave incidenti ndodhi në një treg ndërsa askush nuk e ka marrë përgjegjësinë për këtë sulm, por talibanët pothuajse rregullisht i sulmojnë përfaqësuesit qeveritarët dhe civilët në këtë territor. /albeu.com/
Shtuar më 29/06/2012, ora 14:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori