"Shpejtësi dhe çmenduri", makina luksoze përplas keq Fordin (VIDEO)
Pëlqej
Një video e frikshme ku shihet një aksident i rëndë është publikuar në mediat sociale.

Një makinë Bentley Continental GT e cila po ecte me shpejtësi 160 kilometër në orë përplaset fillimisht me murin dhe godet fuqishëm një Ford 4x4.

Përplasja dramatike ndodhi në një nga lagjet e Anglisë ku shoferi i Ford 4x4, pensionisti Tim Edëards, 74 vjeç, mbijetoi mrekullisht nga aksidenti horror, përcjell albeu.com

Shoferi i Bentley, Richard Plum, 46 vjeç, u largua në këmbë nga vendngjarja por policia arriti ta arrestonte. /albeu.com/


Shtuar më 14/02/2018, ora 09:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori