Shokon senatori republikan: Shantazhet mbi videot seksuale të Trump i publikova unë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Senatori republikan, John McCain, dikur kandidat për President përballë Obamës është rrëfyer ditën e sotme për çështjen e skandalit me videot seksi të Donald Trump.

McCain ka mohuar akuzat se gjatë vitit 2013 ka filmuar prostitutat në dhomën e tij të hotelit duke kryer marrëdhënie seksuale.

Gjithsesi, më herët, disa media raportuan se Rusia e ka shantazhuar Trump-in me publikim të këtyre videove, për të cilat Presidenti i zgjedhur thotë se nuk ekzistojnë.

McCain ka pranuar sot se atij i erdhën informatat për këtë shantazh dhe dosjen ia kaloi FBI-së. McCain ka qenë ndër opozitarët më të mëdhenj të Trump brenda republikanëve. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 20:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së