Shokon aktorja amerikane: Fëmijët palestinezë meritojnë të vdesin
Aktorja amerikane, Joan Rivers ka shokuar opinionin publik, teksa ka folur lidhur me konfliktin mes Izraelit dhe Palestinës.

Një gazetar i TMZ-së i ka drejtuar asaj pyetjen se çfarë mendon për vrasjen e rreth 2 mijë fëmijëve palestinezë, e ajo ka thënë se fëmijët e meritonin vdekjen.

"Kanë vdekur sepse e meritonin të vdisnin. Palestinezët e kanë nisur vetë luftën dhe tani meritojnë të vdesin. Mos bëni që të kem keqardhje për këtë gjë",m tha aktorja Rivers. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 14:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori