Shokon adoleshenti i ISIS, "Do martohem me 72 virgjëresha"
Një adoleshent i cili ishte pjestar i grupit terrorist ISIS, i ka dhënë fund jetës së tij.

Pas vetvrasjes, djali ka lënë një letër familjes së tij, ku ka shpjeguar arsyet e se pse e kishte marrë këtë akt ekstrem.

"Familja ime e dashur, më falni. Mos u mërzitni dhe mos vishni rroba të zeza të zisë.

Ju kërkova të më martoni dhe ju më refuzuat. Kështu, me ndihmën e zotit unë do të martohem me 72 virgjëresha në parajsë", ka shkruar 15-vjeçari në letër. /albeu.com/


Shtuar më 28/02/2017, ora 10:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori