Shkon në 5 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali, mbi 200 të prekur
Një tjetër viktimë është regjistruar pak më parë në Itali, duke çuar në pesë numrin e viktimave nga koronavirusi.

Viktimë mësohet se ëhstë një burrë i moshës 88 vjeç, në zonën e Lombardisë. Ndërkohë burimet zyrtare flasin për 220 të infektuar deri më tani në zonën e Lombardisë, Venetos dhe Milanos.

Shtuar më 24/02/2020, ora 12:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori