Shkoi në koncert por nuk u kthye, 19-vjeçarja gjendet e pajetë në rrugë (FOTO LAJM)

Një 19-vjeçare është gjetur e pajetw në rrugë në Britani. Keeley Bunker shkoi të ndiqte një koncert, por nuk u kthye kurrë në shtëpi.

Ajo u nda nga shoqëria rreth orës 4:00 të mëngjesit, dhe i humbi kontaktet me të gjithë. Paraprakisht dyshohet se kemi të bëjmë me vrasje.

Policia ka ndaluar një 19-vjeçar.
Shtuar më 21/09/2019, ora 08:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori