Shkencetari iranian mberrin ne shtepi
Albeu.com
Shkencëtari iranian që deklaron se është rrëmbyer nga CIA në Arabinë Saudite një vit më parë dhe më pas është dërguar në SHBA, ka mbërritur në Iran. Pasi është takuar me anëtarët e famlijes së tij në aeroportin e Teheranit, Shahram ...... Amiri tha për gazetarët se gjatë qëndrimit në Amerikë ka qenë pre e torturave më të rënda mendore dhe psikologjike.
Shtuar më 15/07/2010, ora 10:30
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori