Shkëmbim zjarri në veri të Francës (FOTO)

Francës nuk po i ndahen rastet e vështira për tu kontrolluar nga ana e shtetit.

Mediet prestigjoze raportojnë se në qytetin verior Roubaix, afër kufirit me Belgjikën një person ka marrë peng disa persona.

Ky person më pas është ndjekur dhe është kapur nga policia.

Sipas medieve, ende nuk dihet nëse kemi të bëjmë me sulm terrorist.

Raportohet se si pasojë e shkëmbimit të zjarrit, ka patur edhe persona të plagosur. /Albeu.com/
Shtuar më 24/11/2015, ora 20:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori