Shkel semaforin dhe bën rezistencë me armë, policia ekzekuton 17 vjeçarin (VIDEO)
Pëlqej
Policia amerikane ka publikuar një video tragjike të vrasjes së një 17-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur Arkansas. I riu i identifikuar si Smith ishte pasagjer në pjesën e pasme të një makine që po udhëtonte me shpejtësi, duke shkelur semaforët.

I riu shtrihet në tokë nga policët, por tenton të nxjerrë armën nga xhepi i tij për të qëlluar policët. Oficerët i kërkojnë të heqë armën, por ai reziston. Më pas, adoleshenti u qëllua për vdekje. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 22:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori