Shkatërrojnë makinën e fqinjit pasi u kishte zënë vendparkimin (VIDEO)
Pëlqej
Një grup njerëzish sulmuan makinën e fqinjit të me mjete të forta, pasi fqinji kishte parkuar në ‘hapësirën e tyre’ në Barking, Londër.

Pamjet tronditëse, të kapura nga një fqinj, i tregojnë tre burrat të armatosur me mjete të forta, duke thyer dritaret, pasqyrat e makinës, dhe jo vetëm.

Një nga burrat mund të dëgjohet duke thënë “kjo është e mjaftueshme” në gjuhën rumune ndërsa një tjetër përgjigjet duke thënë fjalën e zhargonit “belea” që përkthehet si ‘kënaqësi e madhe’. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2018, ora 18:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori