Shkaterrohet banda shqiptare e heroines ne Itali
Albeu.com
Skuadra speciale e Veronës, në Itali, ka shkatërruar një organizatë kriminale të përbërë nga katër shtetas shqiptarë dhe dy nga Magrebi, të cilët merreshin me shpërndarjen e heroinës në sasi të medha.
Gjatë operacionit janë sekuestruar më shumë se 12 kilogramë heroine të pastër.
Shtuar më 12/02/2010, ora 16:57
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori