Sherr në shkollë, 15-vjeçarja tërhiqet zvarrë nga flokët (VIDEO)
Pëlqej
Një adoleshente që kapet për flokësh dhe zvarritet nëpër fusha është filmuar dhe pamjet janë bërë virale.

Një turmë me vajza të vogla sulmojnë brutalisht viktimën Abbie McCarthy, 15 vjeçe.

Nëna e Abbie zbuloi se vajza e saj është detyruar të ndërrojë shkollën në prill pas bullizmit që i bëhej në shkollë.

Nuk dihet arsyeja përse ka ndodhur gjithcka, por fëmijët e prekur nga bullizmi gjatë viteve të fundit vazhdojnë të rriten.
Shtuar më 19/06/2018, ora 19:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori