Sherr me “edukatë”, dy të rinjtë bëhen hit në internet (VIDEO)
Nëse ka një sherr që padyshim ka tërhequr vëmendjen e gjithë rrjetit është ajo në videon që shoqëron lajmin.

Dy djem të cilët janë konfliktuar për arsye që nuk dihen, i ngrenë gishtin e mesit njëri-tjetrit gjatë gjithë kohës por nuk preken me duar dhe as flasin.

Megjithëse e ndaluan për një kohë kolonën e veturave që kalonin në një rrugë të Neë Yorkut, u ndanë pa sharje apo rrahje.

"Sherri me intensiv"-kanë nisur shakataë në rrjet. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2018, ora 11:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori