Shembet xhamia ne Maroko, 32 te vdekur
Albeu.com
Përkeqësohet bilanci i viktimave nga shembja e xhamisë në Marok. Autoritetet marokene njoftojne për 32 të vdekur dhe 70 të plagosur nga tragjedia. Po të njëjtat burime shtojne se bilanci ...... mund të përkeqësohet edhe më tej pasi disa prej të lënduarve ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore.
Shtuar më 20/02/2010, ora 15:35
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori