Shembet ndërtesa 17 katëshe, 38 të lënduar dhe dyshohet për viktima (VIDEO)
Një ndërtesë 17 katëshe është shembur papritur pasi u përfshi nga flakët, në kryeqytetin iranian në Teheran.

Sipas medieve ndërkombëtare, mësohet se janë të paktën 38 persona të cilët janë lënduar nga zjarri që përfshiu godinën, ndërsa autoritetet bëjnë me dije se nuk dihet ende nëse ka viktima dhe të mbetur nën gërmadha.

Mësohet se kati i parë i ndërtesës përdorej si qendër tregtare dhe se dëmi që i është shkaktuar disa biznesmenëve, është ende i pallogaritshëm. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2017, ora 10:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori