Shembet kupola e xhamisë në Turqi, një inxhinier mbetet brenda rrënojave
Kupola e një xhamie është shembur gjatë ndërtimit në Turqi, duke bllokuar një inxhinier nën rrënoja për plot 24 orë.

250 veta u angazhuan për të larguar materialet me shpresën për ta gjetur inxhinierin të gjallë, dhe kanë 24 orë që punojnë pa ndërprerje.

Objekti i kultit po ndërtohej në Sahinbej të Gaziantepit, në jug të vendit.

Shtuar më 16/11/2019, ora 17:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori