Shoferi bie në koma por më parë ndal autobuzin (VIDEO)
Një shofer kinez me emrin, Cao Yuehua ra në koma deri sa në punë. Fatmirësisht ai para se të bie në koma e ndal autobusin.

Cao fillimisht nuk e ndjen vetën mirë pasi që kishte kokë dhimbje. Ai ndaloi autobusin në një vend të sigurt dhe pastaj humbi ndjenjat.

Sapo e panë udhëtarët, lajmëruan emergjencën. Fatmirësisht ai tash është mirë dhe po vazhdon të rikuperohet. /albeu.com/
Shtuar më 30/03/2019, ora 16:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori