SHBA, zihen per parkingun - shtate te vrare
Albeu.com
Nje masaker e rende ka tronditur te gjithe opinionin ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes. Shtate vete jane vrare ne nje qyteze ne shtetin e Xhorxhias pas nje sherri per parkingun.

Pervec viktimave edhe dy femije jane plagosur dhe ndodhen ne gjendje te rende. (tch/albeu)
Shtuar më 30/08/2009, ora 19:47
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori