SHBA/ Shpërthen laboratori i drogës brenda shtëpisë, dhjetëra të plagosur (VIDEO)

when it exploded, 3 blocks away me and my son were in my apartment and the entire building shook.

A video posted by Advocate of Wordz (@advocateofwordz) on

Dhjetëra persona janë plagosur, përfshirë këtu edhe një zjarrfikës, kur një laborator droge brenda një shtëpie në SHBA, shpërtheu këtë të martë.

Zjarrfikësit u nisën duke menduar se bëhej fjalë për një rrjedhke gazi, në Kingsbridge rreth orës 6 të mëngjesit.

Por, kur ata hynë në shtëpi gjetën një laborator droge brenda dhe njoftuan menjëherë policinë.

Më vonë, laboratori ka shpërthyer rreth orës 7:30 ndërkohë që policët dhe zjarrfikësit ishin në vendngjarje. Disa vetë u plagosën.

Mësohet se pacientët janë dërguar në spitalet lokale. /albeu.com/
Shpërthen laboratori i drogës brenda shtëpisë në SHBA

Shtuar më 27/09/2016, ora 16:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori