SHBA, Pushohet nga puna, vret tre kolege te zyres
Pëlqej
Albeu.com
Zemerimi i nje personi te pushuar nga puna, ka shkaktuar tre viktima ne SHBA. Nje 47-vjecar eshte kthyer ne zyren e tij te punes dhe ka hapur zjarr ndaj tre kolegeve. Ngjarja ka ndodhur ne Santa Clara ne veri te Kalifornise.
Viktimat jane dy burra dhe nje grua. Rreth 40 agjente te policise jane vene ne ndjekje te vrasesit, por ai ende nuk eshte prangosur.
Shtuar më 16/11/2008, ora 16:38
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori