SHBA/ Pengmarrje pranë aeroportit të New Jersy-t
Forcat e sigurisë amerikane kanë rrethuar këtë të premte një ndërtesë pranë Aeroportit Ndërkombëtar të Newark-Liberty, New Jersey, SHBA.

Në vendngjarje ndodhen automjete të blinduara dhe zona është nën monitorim, raportojnë mediat ndërkombëtare.

Policia është raportuar për një “person me armë” brenda ndërtesës, ndërkohë që raportohet se dy persona janë shpëtuar nga një peng marrje. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2016, ora 21:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori