SHBA: Falimentuan edhe dy banka tjera
Albeu.com
Dy banka kanë falimentuar në 24 orët e fundit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. “New Frontier Bank”, instituti më i madh i kreditimit në Kolorado dhe “Cape Fear Bank”, në Karolinën e Veriut e çojne në 23 numrin e ...... bankave që kanë falimentuar si pasojë e krizës financiare globale.
“New Frontier Bank” është banka më e madhe e falimentuar në SHBA për vitin 2009.
Shtuar më 11/04/2009, ora 16:21
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori