SHBA, Falimentojne kater banka te tjera
Albeu.com
Numri i bankave që falimentojne për shkak të krizës në Shtetet e Bashkuara është rritur me 4 institucione të tjera, të cilat kanë mbyllur dyert. Bëhet fjalë për “George Washington Saving Bank”, në Illinois, “Jolla Bank” në Kaliforni, “Coste National Bank” në Teksas dhe “Marco Community Bank” në Florida.
Shtuar më 20/02/2010, ora 23:45
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori