"Shatërvan" në mes të autostradës, tmerrohen shoferët (VIDEO)
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një autostradë kaliforniane në SHBA.

Gjatë disa punimeve që po bëheshin në rrugë, punëtorët kanë carë një tub, i cili shkaktoi humbje në sasi të mëdha të ujit.

Shoferët të habitur mbetën të bllokuar pranë University City, në zonën e San Diego, ndërsa rradhët e gjata të makinave shkaktuan kaos.

Pas 30 minutash përpjekje punëtorët arritën të riparonin gabimin e bërë dhe situata të normalizohej. /albeu.com/


Shtuar më 22/03/2018, ora 12:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori