Sfida e iluzionistit përballë shkarkimit elektrik të një milion volt (FOTO-LAJM)

Iluzionisti amerikan David Blaine ka ndëmarrë një tjetër sfidë. Ai do të elektrizohet nga shkarkimet elektrike të një milion volt ku ai do të qëndrojë për tre ditë në këmbë mbi një shtylle në mes të shkarkimeve elektrike, duke veshur një bluzë çeliku të paoksidueshme, çizme dhe një helmetë.


Gjatë performancës së tij në Pier 54 në New York, Blaine nuk do të hajë asgjë dhe do të pijë vetëm nëpërmjet një tubi. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2012, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori