Sërish protesta në Athinë
Athina është përfshirë sërish nga protestat ku dhjetëra protestues janë mbledhur para gjykatës në kryeqytetin Grek.
Protesta vjen një ditë, pasi dhjetëra punëtore kundërshtuan masat e ashpra të kursimeve dhe shkurtimet e vendeve të punës.

Forcat policore kanë përdorur shkopinj gome kundër 100 protestuesve të cilët hynë në oborrin e Ministrisë se Mbrojtjes. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2012, ora 14:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori