Seri sulmesh nė Siri, 115 viktima
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė ditė e pėrgjakshme ka qenė e shtunė pėr siranėt, ku tė paktėn 115 persona pėrfshirė 14 fėmijė dhe katėr gra janė vrarė nga sulmet e ushtrisė siriane.


Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga njė organizatė joqeveritare siriane. Mėsohet se ushtria siriane ka kryer 102 sulme nė lokacione tė ndryshme, ndėrkohė qė avionet kanė bombarduar 14 zona tė tjera. /albeu.com/

Shtuar më 05/01/2013, ora 18:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.