Serbia dhe Bosnja "nën pushtetin" e motit të lig
Pëlqej
Reshjet e mëdha të shiut kanë shkaktuar vërshime të mëdha në disa shtete të Ballkanit.

Më të prekura rezultojnë të jenë Serbia dhe Bosnja.

Raportohet se një 65 vjeçar është mbytur në qytezën perëndimore serbe të Banja Koviljacas, kur i është përmbytur shtëpia e tij.

Banja Lukë të Bosnjes, një veturë është marrë me vete nga ujërat e rrëmbyeshëm, ndërsa shoferi konsiderohet i zhdukur./albeu.com/

Shtuar më 07/08/2014, ora 15:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori