Sarajeva në panik, automjete të blinduar dhe snajper rrethojnë qytetin (VIDEO)
Rrugët e lagjes Otoka në Sarajevë janëpushtuar nga automjeteblinduara si dhe oficerë të shumtë të policisë, të cilët mbanin armë snajper.

Sipas një videoje të publikuar nga "Avaz", shihen automjtetet e blinduara, por nga administrata Federale e Policisë, bëjnë me dije se bëhet fjalë për një veprimtari rutinë.

Ministri i Brendshëm, Vedran Mulabdic ka konfirmuar se anëtarët e njësisë speciale FUP janë kthyer në bazë. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2017, ora 12:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori