Samsung ju mundëson të flisni me frigoriferin (VIDEO)
Samsung” po përpiqet që të gjejë sa më shumë opsione për produktet e tij, kësaj radhe është marr me frigoriferin.

Gjiganti teknologjik njoftoi se version i ri i frigoriferit do të përfshijë kontrollin zanor, folësin AKG dhe integrimet të tjera të zgjuara.

Frigorifer i ri i “Samsung Family Hub” ka shumë opsione të njëjta me modelin origjinal 2016, por janë shtuar një numër i madh i komandave që mund të përdoret si sistem i centralizuar për shtëpinë tuaj. Frigorifer punon me çdo produkt “SmartThings” dhe ju lejon të kontrolloni këto objekte duke përdorur komandat zanore.

Për shembull, mund t’i kërkoni t’iu tregojë një video në internet ose të ndizni dritat në shtëpinë tuaj, gjithashtu punon si pajisje argëtuese, duke iu lejuar të dëgjoni muzikë, të shikoni e shpërndani foto dhe shumë gjëra tjera.

Ekrani i frigoriferit e bën të lehtë për të lundruar nëpër pajisje të ndryshme në shtëpi të zgjuar. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2018, ora 18:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori