Samiti i NATO-s, parandalohet sulmi
NATO
Tre persona janë akuzuar për komplot për të sulmuar selinë e fushatës së presidentit Barak Obama dhe për hedhjen e koktejeve të molotovit ndaj policisë, në prag të samitit të NATO-s.


Të ndaluarit kanë blerë karburant në një stacion gazi dhe kanë mbushur me të shishe birrash para se të arrestoheshin nga policia. /albeu.com/
Shtuar më 20/05/2012, ora 12:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori