Rusia mposht 10 shtete në betejën me tanke (VIDEO)
Pëlqej
Rusia ka mposhtur 10 shtete, përfshirë Kinën, për ta fituar betejën e tankeve.

Në këtë lojë, ekipet duhet t’i kalojnë pengesat dhe ta godasin tankun në lëvizje.

Ushtrinë nga 28 vende morën pjesë. Kazakistani doli i dyti, ndërsa fitues i këtij viti është Rusia, përsëri.
Shtuar më 13/08/2017, ora 18:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori