E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
Po bënin seks në dritare, çifti bie nga kati i 9 i pallatit në Rusi
Një grua ka humbur jetën pasi ka rënë nga kati i nëntë i një ndërtese, ndërsa po kryente marrëdhënie seksuale me partnerin e saj.

Ngjarja ka ndodhur në Rusi, ku gruaja 30-vjeç u gjet e vdekur, ndërsa partneri i saj arriti të shpëtonte pasi ra mbi të. Sipas dëshmitarëve çifti kishin qenë duke organizuar një parti të egër dhe ata kishin parë një televizor të binte nga dritarja, para se të rrëzoheshin edhe ata vetë.

Fillimisht policia mendoi se gruaja kishte vdekur pasi mbi të kishte rënë televizori, por ajo dhe partneri i saj u gjetën të zhveshur nga mesi e poshtë dhe sipas dëshmitarëve ata kishin qenë duke kryer marrëdhënie seksuale në dritare.
Shtuar më 17/07/2019, ora 11:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori