Rusi i çmendur kalon edhe kafshën, vret barbarisht të birin dhe gruan
Një pedofil i dyshuar e goditi për vdekje me thikë djalin e tij 5 vjeçar dhe me gjakun e tij shkroi ‘Unë të solla në jëtë, Unë do të marrë atë’.

Savva Nikitin vrau gruan e tij, Maria, e cila sapo kishte kuptuar se ‘kishte përdhunuar’ fëmijën pesëvjeçar dhe kërcënoi t’i tregonte policisë në Moskë, Rusi.

Nikitin e goditi djalin e tij Mark 62 herë me thikë dhe pastaj me kaçavidë, thonë burimet e zbatimit të ligjit në Moskë, transmeton gazetametro.

Gjatë një rrëfimi më vonë ai e pranoi fajin dhe u tha oficerëvë së kishte vrarë gruan dhe djalin. Gjatë aktit të dhunshëm gruaja 29 vjeçare proivoi të mbijetonte duke e goditur bashkëshortin dhe i la shumë gërvishtje në trup para se të mbytej.

Në spitalin e Psikiatrisë, Nikitin e pranoi se ai kishte abuzuar seksualisht me birin e tij disa herë. Çifti thuhej se kishin jetë të lumtur dhe miqësore , tregojnë fqinjtë. Nikitin do të dënohet me 20 vjet burg nësë ai dënohet për të dy vrasjet per të cilat ka pranuar se i ka kryer.


Shtuar më 04/03/2019, ora 15:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori