Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Rusi, dhunohet diplomati italian
Një diplomat italian është rrahur dhe plaçkitur në qytetin veri-perëndimor të Shën Petërsburgut në Rusi. Sipas autoriteteve Giorgio Mattioli ka përfunduar në spital si pasojë e plagëve të marra në kokë.

Grabitësit i kanë marrë atij pasaportën diplomatike, paratë dhe dokumentat e automjetit. /albeu.com/
Shtuar më 05/04/2012, ora 12:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori