Rrugët ngrira kthehen në pistë “patinazhi” për makinat në Turqi (VIDEO)
Si pasoje e reshjeve të dëborës dhe akullit në rrugë, me dhjetëra makina janë aksidentuar gjatë ditës së sotme ne rrugët e Turqisë.

Në videon e mësipërme shihet se si makinat edhe pse të pajisura me zinxhirë rrëshqasin në rrugë duke rrezikuar kështu edhe jetët e njerëzve që ndodhen brenda tyre.

Nga rrëshqitja në rrugë makinat duket sikur janë duke bërë patinazh në akull. Megjithatë deri tani nuk është raportuar për dëme njerëzore, por vetëm për ato materiale. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2017, ora 17:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori