E FUNDIT/ Zjarr te konviktet e Qytet Studentit, digjet banesa pranë tyre (VIDEO)
Rrufeja plagos 6 tifozë në fushën e golfit
Për pak sa nuk ndodhi tragjedia në turneun e tenisit qe po mbahet në Atalanta të Shteteve të Bashkuara.

Gjatë zhvillimit të xhiros të tretë të eventit, një rrufe goditi një pemë që ishte pranë fushësgolfit ku ndodheshin shume garues por edhe kureshtarë.

Goditja e rrufesë në pemë shkaktoi plagosjen e 6 shikuesve të evenimentitndodheshin në atë pjesë të fushësgolfit në atë moment.

Për fat te mirë asnjë prej personave të përfshirë në këtë incident nuk është në rrezik për jetën dhe gjendja e tyre po monitorohet në spital.


Shtuar më 25/08/2019, ora 15:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori