Rrjeti po shpërthen në të qeshura nga kjo video e Pence me Trump (VIDEO)
Zëvendëspresidenti amerikan Mike Pence është quajtur një ‘çudi’ pasi u shfaqën pamjet e çuditshme që tregonin se ai e largoi një shishe uji nga tryeza, pasi të njëjtën gjë e kishte bërë shefi i tij, Donald Trump.

Dhe ky veprim i Pence, ka provokuar përdoruesit e rrjeteve sociale të cilët e kanë quajtur “shqetësuese”.

Pamjet e tilla bëhet e ditur se janë marrë gjatë një takimi të mërkurën.

“Kjo është psikologjikisht shqetësuese”, ka qenë njëri ndër komentet e shumta në rrjetet sociale.

Shtuar më 07/06/2018, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori