Rrëzohet helikopteri, humb jetën motra e presidentit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Motra e presidentit të Hondurasit Huan Orlando Hernandez dhe ministre në Qeverinë e Hondurasit Hilda Hernandez(51 vjeçare), ka vdekur sot së bashku me pesë persona kur një helikopter është rrëzuar, bën të ditur ushtria e Hondurasit.

Dy helikopterë të zbulimit u dërguan në vend për të gjetur zhdukurin AS350 nga Tegasigalpa, kryeqyteti i Komagiwa, por për shkak të motit të lig, janë dërguar edhe ekipet e këmbësorisë, ka thënë ushtria, transmeton Reuters. /albeu.com/
Shtuar më 17/12/2017, ora 13:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori