Rrëzohet avioni privat, 5 viktima në Francë
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pesë persona kanë humbur jetën pas rrëzimit të një avioni privat në pjesën juglindore të Francës. Avioni me dy motorë është rrëzuar pas fluturimit nga fshati Saint-Pierre-de-Bressieux, rreth 50 kilometra larg qytetit. Ende nuk janë bërë të ditura shkaqet e rrezimit te tij. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2013, ora 18:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian