Rrëzimet qesharake teksa mëson të ecë, gjirafa e vogël bëhet virale
Pëlqej
Një gjirafë e vogël ëhstë bërë shumë shpejt virale, pasi po mësonte të ecte.

Ajo shpeshherë ka frikë të përpiqet dhe heq dorë në sekondin e fundit, ndërkohë që herët e tjera përfundon duke u rrëzuar këmbë përpjetë.

Gjirafa ka pranë nënën që e inkurajon, derisa më në fund ia del.

Ama rëniet e saj tashmë kanë pushtuar botën dhe kanë shkrirë së qeshuri shumë nga publiku. /albeu.com/
Shtuar më 20/07/2018, ora 19:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori