Rrethuar nga vajza s*ksi dhe i "çmendur" pas festave, kush është kandidati për president i SHBA-ve (FOTO LAJM)

Në zgjedhjet presidenciale të 2024-s në Amerikë, reperi Kanye West pretendon të kandidojë për president.

Ndërkohë, në anën tjetër është "mbreti i Instagramit", Dan Bilzerian, i cili po mendon të kandidojë përballë West.

Bilzerian është bërë i famshëm në mbarë botën për festat e tij me femrat dhe numëron 29 milionë ndjekës në Instagram.

Duket utopike që dy personazhe të tillë, të shihen si kandidatë për president, por tashmë Amerika na ka mësuar më surpriza të tilla, duke filluar me të parin president me ngjyrë, Barack Obama, deri tek Donald Trump.

Sigurisht zgjedhja e Obama-s ishte historike dhe ajo e Trump, e papritur, por nëse do të arrihej të zgjidhej president një personazh si Dan Bilzerian, do të ishte fundi i politikës tradicionale.Shtuar më 11/11/2019, ora 13:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori